ALP22A153DE063
制造商零件编号:
ALP22A153DE063
部分描述:
CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
库存:
24
Capacitance :
15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Height - Seated (Max) :
3.031" (77.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.787" (20.00mm)
Lifetime @ Temp. :
26000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Size / Dimension :
1.575" Dia (40.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
63 V