ALP22A472BB063
制造商零件编号:
ALP22A472BB063
部分描述:
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
库存:
149
Capacitance :
4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Height - Seated (Max) :
1.850" (47.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp. :
15000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension :
1.181" Dia (30.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
63 V