ALP22A472DD100
制造商零件编号:
ALP22A472DD100
部分描述:
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SOLDER
库存:
812
Capacitance :
4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Height - Seated (Max) :
2.244" (57.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.787" (20.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension :
1.575" Dia (40.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
100 V