ALP22A103DF100
制造商零件编号:
ALP22A103DF100
部分描述:
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SOLDER
库存:
934
Capacitance :
10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Height - Seated (Max) :
4.213" (107.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.787" (20.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension :
1.575" Dia (40.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
100 V