ALP22A103CB040
制造商零件编号:
ALP22A103CB040
部分描述:
CAP ALUM 10000UF 20% 40V SOLDER
库存:
635
Capacitance :
10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Height - Seated (Max) :
1.850" (47.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.591" (15.00mm)
Lifetime @ Temp. :
18000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Can - Solder Lug
Size / Dimension :
1.378" Dia (35.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
40 V