ALP20A682DD063
制造商零件编号:
ALP20A682DD063
部分描述:
CAP ALUM 6800UF 63V SOLDER LUG
库存:
908
Capacitance :
6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Height - Seated (Max) :
2.244" (57.00mm)
Impedance :
Lead Spacing :
0.787" (20.00mm)
Lifetime @ Temp. :
5000 Hrs @ 85°C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
1.575" Dia (40.00mm)
Surface Mount Land Size :
Tolerance :
-10%, +30%
Voltage - Rated :
63 V