SAR52ASX30MM
Номер детали производителя:
SAR52ASX30MM
Производитель/бренд:
Sarnikon
Часть описания:
EXTRUDED HEATSINK 27X30MM
Состояние запаса:
500
Производитель :
Sarnikon
Категория продукта :
Радиаторы
Attachment Method :
PC Pin
Diameter :
Fin Height :
0.512" (13.00mm)
Length :
1.181" (30.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Black Anodized
Package Cooled :
TO-220
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Board Level
Width :
1.063" (27.00mm)