XT25SC50-04
- Номер детали производителя:
- XT25SC50-04
- Производитель/бренд:
- Peerless by Tymphany
- Часть описания:
- SPEAKER 3.68OHM 100W TOP PT 87DB
- Производитель :
- Peerless by Tymphany
- Категория продукта :
- Динамики
- Efficiency - dBA :
- Efficiency - Testing :
- 1W/1M
- Efficiency - Type :
- Half Space Sensitivity
- Frequency - Self Resonant :
- 874.91Hz
- Frequency Range :
- 2.5 kHz ~ 20 kHz
- Height - Seated (Max) :
- 1.299" (33.00mm)
- Impedance :
- 3.68 Ohms
- Ingress Protection :
- Material - Cone :
- Cloth
- Material - Magnet :
- Nd
- Port Location :
- Top
- Power - Max :
- Power - Rated :
- 100 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Round
- Size / Dimension :
- 2.559" Dia (65.00mm)