AE710-737DB5474
Номер детали производителя:
AE710-737DB5474
Производитель/бренд:
Anatech Electronics Inc.
Часть описания:
710 MHZ / 737 MHZ CAVITY DUPLEXE
Состояние запаса:
100
Производитель :
Anatech Electronics Inc.
Категория продукта :
РЧ-мультиплексоры
Frequency Bands (Low / High) :
698MHz ~ 722MHz / 728MHz ~ 746MHz
High Band Attenuation (min / max dB) :
Low Band Attenuation (min / max dB) :
Mounting Type :
Chassis Mount
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Return Loss (Low Band / High Band) :
14.0dB / 14.0dB
Type :
Duplexer
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    1350 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    1370 MHZ CERAMIC BAND PASS FILT
    1385 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE
    836.5 MHZ CERAMIC BAND PASS FILT
    5450 MHZ CERAMIC BAND PASS FILTE