18STRBLAGXL500
Номер детали производителя:
18STRBLAGXL500
Часть описания:
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 500'
Состояние запаса:
38
Cable Type :
Hook-Up, Automotive
Conductor Strand :
19/30.5
Jacket (Insulation) Diameter :
0.091" (2.31mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyethylene (XLPE)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.019" (0.48mm)
Length :
500.0' (152.4m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
18 AWG