18STRBLAGPT25
Номер детали производителя:
18STRBLAGPT25
Производитель/бренд:
Remington Industries
Часть описания:
HOOK-UP STRND 18AWG 60V BLK 25'
Состояние запаса:
50
Производитель :
Remington Industries
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Bare
Conductor Strand :
16/30
Features :
Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket (Insulation) Diameter :
0.092" (2.34mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Black
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
60V
Wire Gauge :
18 AWG