16ST156M5750-ND
Номер детали производителя:
16ST156M5750-ND
Часть описания:
CAP FILM 15UF 20% 16VDC 2220
Capacitance :
15 µF
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2220 (5750 Metric)
Size / Dimension :
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Tolerance :
±20%
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
16V