STRVS185X02B
- Номер детали производителя:
- STRVS185X02B
- Часть описания:
- TVS DIODE 128VWM 185VC SMB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2A (8/20µs)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-214AA, SMB
- Supplier Device Package :
- SMB
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 143V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 185V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 128V