ULCD-35DT-AR
Номер детали производителя:
ULCD-35DT-AR
Часть описания:
LCD ARDUINO 3.5" SHIELD & CBL
Diagonal Screen Size :
3.5" (88.90mm)
Dot Pixels :
480 x 320 (HVGA)
Product Status :
Not For New Designs
Viewing Area :
48.96mm W x 73.44mm H