ULCD-32PTU-AR
Номер детали производителя:
ULCD-32PTU-AR
Производитель/бренд:
4D Systems
Часть описания:
LCD ARDUINO 3.2" SHIELD & CBL
Производитель :
4D Systems
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
3.2" (81.28mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
240 x 320
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
TTL
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
48.60mm W x 64.80mm H