ULCD-28PTU-AR
Номер детали производителя:
ULCD-28PTU-AR
Часть описания:
LCD ARDUINO 2.8" SHIELD & CBL
Diagonal Screen Size :
2.8" (71.12mm)
Viewing Area :
43.20mm W x 57.60mm H