ULCD-24PTU-AR
Номер детали производителя:
ULCD-24PTU-AR
Производитель/бренд:
4D Systems
Часть описания:
LCD ARDUINO 2.4" SHIELD & CBL
Производитель :
4D Systems
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
2.4" (60.96mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
240 x 320
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
TTL
Product Status :
Not For New Designs
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
36.72mm W x 48.96mm H