ULCD-90DCT
Номер детали производителя:
ULCD-90DCT
Производитель/бренд:
4D Systems
Часть описания:
9.0" INTELLIGENT DISPLAY MODULE
Производитель :
4D Systems
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Black
Backlight :
LED
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
9" (228.60mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
800 x 480
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
I²C, Serial, SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
198.00mm W x 111.70mm H