DM355SDZCEA135
Номер детали производителя:
DM355SDZCEA135
Часть описания:
IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA
Clock Rate :
135MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TC)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Voltage - Core :
1.30V
Voltage - I/O :
1.8V, 3.3V