12STRBLATHHN50
Manufacturer Part Number:
12STRBLATHHN50
Part of Description:
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 50'
Stock Condition:
192
Cable Type :
Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyamide (PA), Nylon
Jacket (Insulation) Thickness :
Jacket Color :
Black
Length :
50.00' (15.24m)
Voltage :
600V
Wire Gauge :
12 AWG