27MSP00472
Manufacturer Part Number:
27MSP00472
Between Board Height :
0.472" (11.99mm)
Length - Overall :
0.752" (19.10mm)
Mounting Hole Diameter :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Mounting Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)
Support Hole Diameter :
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)