27MSP00375
Manufacturer Part Number:
27MSP00375
Between Board Height :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Length - Overall :
0.655" (16.64mm)
Mounting Hole Diameter :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Mounting Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)
Support Hole Diameter :
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)