27MSP00437
Manufacturer Part Number:
27MSP00437
Between Board Height :
0.437" (11.10mm)
Length - Overall :
0.717" (18.21mm)
Mounting Hole Diameter :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Mounting Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)
Support Hole Diameter :
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)