27MSP00700
Manufacturer Part Number:
27MSP00700
Between Board Height :
0.700" (17.78mm)
Length - Overall :
0.980" (24.89mm)
Mounting Hole Diameter :
0.156" (3.96mm) 5/32"
Mounting Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)
Support Hole Diameter :
0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness :
0.063" (1.59mm)