12/2STRGSP250
- Manufacturer Part Number:
- 12/2STRGSP250
- Part of Description:
- CABLE 3COND 12AWG B/G/R 250'
- Length :
- 250.0' (76.2m)
- Operating Temperature :
- 75°C
- Voltage :
- 600 V
- Wire Gauge :
- 12 AWG