12/2STRGSP10
- Manufacturer Part Number:
- 12/2STRGSP10
- Part of Description:
- CABLE 3CON 12AWG BLK/GRN/RED 10'
- Length :
- 10.00' (3.05m)
- Operating Temperature :
- 75°C
- Voltage :
- 600 V
- Wire Gauge :
- 12 AWG