12/2STRGSP100
- Manufacturer Part Number:
- 12/2STRGSP100
- Part of Description:
- CABLE 3COND 12AWG B/G/R 100'
- Length :
- 100.0' (30.5m)
- Operating Temperature :
- 75°C
- Voltage :
- 600 V
- Wire Gauge :
- 12 AWG