12/2STRGSP25
- Manufacturer Part Number:
- 12/2STRGSP25
- Part of Description:
- CABLE 3CON 12AWG BLK/GRN/RED 25'
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Operating Temperature :
- 75°C
- Voltage :
- 600 V
- Wire Gauge :
- 12 AWG