12/2STRGSP2
- Manufacturer Part Number:
- 12/2STRGSP2
- Part of Description:
- CABLE 3COND 12AWG BLK/GRN/RED 2'
- Length :
- 2.00' (0.61m)
- Operating Temperature :
- 75°C
- Voltage :
- 600 V
- Wire Gauge :
- 12 AWG