Z0402C121ESMST
Номер детали производителя:
Z0402C121ESMST
Производитель/бренд:
KEMET
Часть описания:
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Производитель :
KEMET
Категория продукта :
Ферритовые бусины и чипы
Current Rating (Max) :
450mA
DC Resistance (DCR) (Max) :
240mOhm
Features :
Filter Type :
Signal Line
Height (Max) :
0.022" (0.55mm)
Impedance @ Frequency :
120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)