SAR110ASX100MM
- Номер детали производителя:
- SAR110ASX100MM
- Производитель/бренд:
- Sarnikon
- Часть описания:
- EXTRUDED HEATSINK 78X100MM
- Состояние запаса:
- 500
- Производитель :
- Sarnikon
- Категория продукта :
- Радиаторы
- Attachment Method :
- Thermal Tape, Adhesive
- Diameter :
- Fin Height :
- 0.787" (20.00mm)
- Length :
- 3.937" (100.00mm)
- Material :
- Aluminum
- Material Finish :
- Black Anodized
- Package Cooled :
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular, Fins
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- Thermal Resistance @ Natural :
- Type :
- Top Mount
- Width :
- 3.071" (78.00mm)