SAR114ASX150MM
Номер детали производителя:
SAR114ASX150MM
Производитель/бренд:
Sarnikon
Часть описания:
EXTRUDED HEATSINK 114X150MM
Состояние запаса:
50
Производитель :
Sarnikon
Категория продукта :
Радиаторы
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive
Diameter :
Fin Height :
1.575" (40.00mm)
Length :
5.906" (150.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Natural Anodized
Package Cooled :
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Top Mount
Width :
4.504" (114.40mm)