C247-050-2AE
Номер детали производителя:
C247-050-2AE
Часть описания:
HEATSINK FOR TO-247 WITH 2 CLIPS
Attachment Method :
2 Clips and PC Pin
Diameter :
Fin Height :
0.710" (18.03mm)
Length :
1.969" (50.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Black Anodized
Power Dissipation @ Temperature Rise :
2.5W @ 30°C
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
5.00°C/W @ 200 LFM
Width :
1.500" (38.10mm)