C247-075-3VE
Номер детали производителя:
C247-075-3VE
Часть описания:
HEATSINK FOR TO-247 WITH 3 CLIPS
Состояние запаса:
179
Attachment Method :
3 Clips and PC Pin
Diameter :
Fin Height :
0.710" (18.03mm)
Length :
2.953" (75.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Degreased
Power Dissipation @ Temperature Rise :
2.5W @ 20°C
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
2.00°C/W @ 300 LFM
Width :
1.500" (38.10mm)