C247-025-1AE
Номер детали производителя:
C247-025-1AE
Производитель/бренд:
Ohmite
Часть описания:
HEATSINK FOR TO-247 WITH 1 CLIP
Производитель :
Ohmite
Категория продукта :
Радиаторы
Attachment Method :
Clip and PC Pin
Diameter :
Fin Height :
0.710" (18.03mm)
Length :
0.984" (25.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Black Anodized
Package Cooled :
TO-247
Power Dissipation @ Temperature Rise :
5.0W @ 60°C
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
6.00°C/W @ 350 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Board Level, Vertical
Width :
1.500" (38.10mm)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
C247-025-1AE Ohmite 25 25MM LG, BLK ANODIZED HEATSINK