R2E225-RA40-21
Номер детали производителя:
R2E225-RA40-21
Часть описания:
225 MM AC CENTRIFUGAL FAN
Состояние запаса:
52
Air Flow :
788.7 CFM (22.08m³/min)
Approval Agency :
UL
Ingress Protection :
IP44
Noise :
76.0dB(A)
Operating Temperature :
-13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
Power (Watts) :
225W
Product Status :
Active
RPM :
2700 RPM
Size / Dimension :
Round - 225mm Dia
Static Pressure :
Termination :
4 Wire Leads
Voltage - Rated :
115VAC
Weight :
5 lbs (2.3 kg)
Width :
99.00mm