R2E220-AA40-80
Номер детали производителя:
R2E220-AA40-80
Часть описания:
FAN IMPELLER 230VAC 220MM
Air Flow :
530.0 CFM (14.84m³/min)
Approval Agency :
CCC, CE, CSA
Features :
Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Ingress Protection :
IP44
Noise :
74.0dB(A)
Operating Temperature :
131°F (55°C)
Power (Watts) :
90.0W
Product Status :
Active
RPM :
2700 RPM
Size / Dimension :
Round - 220mm Dia
Static Pressure :
Termination :
4 Wire Leads with Splice Terminals
Voltage - Rated :
230VAC
Weight :
3.1 lbs (1.4 kg)
Width :
71.00mm