R2E220-AA40-B8
Номер детали производителя:
R2E220-AA40-B8
Производитель/бренд:
ebm-papst Inc.
Часть описания:
FAN IMP MTRZD 220MM 230VAC
Состояние запаса:
124
Производитель :
ebm-papst Inc.
Категория продукта :
Вентиляторы переменного тока
Air Flow :
Approval Agency :
CCC, CE, CSA, UL
Bearing Type :
Ball
Fan Type :
Motorized Impellers
Features :
Capacitor, Thermal Overload Protection (TOP)
Ingress Protection :
IP44
Noise :
Operating Temperature :
55°C
Power (Watts) :
90.0W
Product Status :
Active
RPM :
2700 RPM
Size / Dimension :
Round - 252mm Dia
Static Pressure :
Termination :
4 Wire Leads
Voltage - Rated :
230VAC
Weight :
3.2 lbs (1.5 kg)
Width :
71.00mm