B72205S0141K101
- Номер детали производителя:
- B72205S0141K101
- Часть описания:
- VARISTOR 220V 400A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 125 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 4.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 140 V
- Maximum DC Volts :
- 180 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 242 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 198 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 220 V