B72205S0140K211
- Номер детали производителя:
- B72205S0140K211
- Часть описания:
- VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
- Capacitance @ Frequency :
- 1450 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 0.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 18 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V