RG-1P.160.84
Номер детали производителя:
RG-1P.160.84
Часть описания:
HANDLE THERMOPLAS MTG CTR 6.299"
Состояние запаса:
48
Height :
2.047" (52.00mm)
Length - Center to Center :
6.299" (160.00mm)
Thread/Screw/Hole Size :
M8
  • Keystone Electronics Corp.
    HANDLE ALUMINUM MTG CTR 1.25"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STL/CHROME MTG CTR 1.252"
  • Hammond Manufacturing
    HANDLE STEEL/CHROME MTG CTR 4"
  • Bud Industries, Inc.
    HANDLE CHROME MTG CTR 1.906"