UBC1A332MNS1MS
- Номер детали производителя:
- UBC1A332MNS1MS
- Часть описания:
- CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD
- Состояние запаса:
- 31
- Capacitance :
- 3300 µF
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- Height - Seated (Max) :
- 0.886" (22.50mm)
- Lifetime @ Temp. :
- 1000 Hrs @ 150°C
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Product Status :
- Last Time Buy
- Ratings :
- Ripple Current @ High Frequency :
- 1.4 A @ 100 kHz
- Ripple Current @ Low Frequency :
- 938 mA @ 120 Hz
- Size / Dimension :
- 0.709" Dia (18.00mm)
- Surface Mount Land Size :
- 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm)
- Tolerance :
- ±20%
- Voltage - Rated :
- 10 V