OWR-0860T-16
Номер детали производителя:
OWR-0860T-16
Производитель/бренд:
Ole Wolff Electronics Inc.
Часть описания:
SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 63.6DB
Состояние запаса:
287
Производитель :
Ole Wolff Electronics Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
63.60
Efficiency - Testing :
1mW/10mm
Efficiency - Type :
Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
3.17kHz
Frequency Range :
20 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.177" (4.50mm)
Impedance :
16 Ohms
Ingress Protection :
IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
10 mW
Power - Rated :
5 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.315" Dia (8.00mm)