OWR-061220LA-32
Номер детали производителя:
OWR-061220LA-32
Производитель/бренд:
Ole Wolff Electronics Inc.
Часть описания:
SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 88DB
Состояние запаса:
198
Производитель :
Ole Wolff Electronics Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
88.00
Efficiency - Testing :
10mW/10mm
Efficiency - Type :
Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
450Hz
Frequency Range :
100 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Impedance :
32 Ohms
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
20 mW
Power - Rated :
10 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Rectangular
Size / Dimension :
0.236" L x 0.472" W (6.00mm x 12.00mm)