OWR-3052T-32A
Номер детали производителя:
OWR-3052T-32A
Производитель/бренд:
Ole Wolff Electronics Inc.
Часть описания:
SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 94DB
Производитель :
Ole Wolff Electronics Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
94.00
Efficiency - Testing :
10mW/10mm
Efficiency - Type :
Sensitivity
Frequency - Self Resonant :
150Hz
Frequency Range :
100 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.201" (5.10mm)
Impedance :
32 Ohms
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
30 mW
Power - Rated :
10 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Round
Size / Dimension :
1.181" Dia (30.00mm)