OWR-1228T-32B
Номер детали производителя:
OWR-1228T-32B
Производитель/бренд:
Ole Wolff Electronics Inc.
Часть описания:
SPEAKER 32OHM 3MW TOP PORT 124DB
Производитель :
Ole Wolff Electronics Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
124.00
Efficiency - Testing :
1mW/10mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
580Hz
Frequency Range :
20 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.136" (3.45mm)
Impedance :
32 Ohms
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
5 mW
Power - Rated :
3 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.472" Dia (12.00mm)