OWR-06944T-16B
Номер детали производителя:
OWR-06944T-16B
Производитель/бренд:
Ole Wolff Electronics Inc.
Часть описания:
SPEAKR 16OHM 5MW TOP PORT 62.7DB
Состояние запаса:
151
Производитель :
Ole Wolff Electronics Inc.
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
62.70
Efficiency - Testing :
1mW/10mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
3.24kHz
Frequency Range :
20 Hz ~ 20 kHz
Height - Seated (Max) :
0.193" (4.90mm)
Impedance :
16 Ohms
Ingress Protection :
IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Material - Cone :
Plastic
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
10 mW
Power - Rated :
5 mW
Product Status :
Active
Ratings :
IEC 60601-1-8
Shape :
Round
Size / Dimension :
0.276" Dia (7.00mm)