FSP330-AAAN3
- Номер детали производителя:
- FSP330-AAAN3
- Часть описания:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 330W
- Состояние запаса:
- 147
- Категория продукта :
- AC DC Desktop, настенные адаптеры
- Approval Agency :
- CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
- Cord Length :
- 47.2" (1.20m)
- Current - Output (Max) :
- 13.75A
- Efficiency :
- Level VI, CoC Tier 2
- Features :
- Form :
- Desktop (Class I)
- Input Connector :
- IEC 320-C14
- Input Type :
- Cord (Sold Separately)
- No Load Power Consumption :
- 500mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output Connector :
- Power DIN, 4 Pin
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 330 W
- Product Status :
- Active
- Region Utilized :
- International
- Size / Dimension :
- 7.87" L x 3.94" W x 1.06" H (200.0mm x 100.0mm x 27.0mm)
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 24V