SWI6-12-N-P5
- Номер детали производителя:
- SWI6-12-N-P5
- Часть описания:
- AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
- Approval Agency :
- CB Scheme, CSA, FCC, IEC, PSE, UL
- Cord Length :
- 59" (1.50m)
- Current - Output (Max) :
- 600mA
- Input Connector :
- NEMA 1-15P
- No Load Power Consumption :
- 100mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Polarization :
- Positive Center
- Power (Watts) :
- 7.2 W
- Region Utilized :
- North America
- Size / Dimension :
- 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
- Standard Number :
- C22.2 No. 60950-1; 60950-1; 62368-1
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 12V