FSP330-AJAN3
Номер детали производителя:
FSP330-AJAN3
Производитель/бренд:
FSP Technology
Часть описания:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19.5V 330W
Состояние запаса:
22
Производитель :
FSP Technology
Категория продукта :
AC DC Desktop, настенные адаптеры
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Cord Length :
47.2" (1.20m)
Current - Output (Max) :
16.9A
Efficiency :
Level VI, CoC Tier 2
Features :
Form :
Desktop (Class I)
Input Connector :
IEC 320-C14
Input Type :
Cord (Sold Separately)
No Load Power Consumption :
500mW (Max)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output Connector :
Power DIN, 4 Pin
Polarization :
Power (Watts) :
330 W
Product Status :
Active
Region Utilized :
International
Size / Dimension :
7.87" L x 3.94" W x 1.06" H (200.0mm x 100.0mm x 27.0mm)
Standard Number :
60950-1; 62368-1
Voltage - Input :
90 ~ 264 VAC
Voltage - Output :
19.5V